Haberler
Bizden haber & duyurular
EASY FACE İNSAN TESPİT SİSTEMİ

MÜŞTERİ ÇEKER Farklıdır, kalabalık bir etkinlikte ziyaretçileri kendine çeker. Kendini canlı bir karikatürün içinde gören, üzerinde farklı aksesuarlar, şapkalar gören ziyaretçileriniz ekran başına gelir. Ekran önüne keyifli anlar yaşar ve uzun vakit geçirirler. Ziyaretçileriniz anlık olarak markanızın reklam filminde oynamış olur, markanızı ve logonuzu hatırlarlar. Logonuzun ve adınızın bulunduğu fotoğraflar ziyaretcileriniz tarafından sosyal medyada paylaşılır. Viral Etki Yapar. Easy Face, Kamera görüntüleri üzerinde insanları tespit eder, anlık olarak tepki verir ve detaylı raporlama sunar. Herhangi bir kamera ile veya kayıtlı videolar üzerinde çalışabilir. Görüntü üzerinde; .Yüz Konumu Tespiti, .El Konumu Tespiti, .Cinsiyet Tahmini, Yaş Tahmini, .Duygu Tahmini yapar. Dinamik senaryolar ile artırılmış gerçeklik senaryoları sunar.

Bu haber 11 Mart 2015 Çarşamba tarihinde sisteme eklenmiştir.
HDMI KABLOSUZ SES VE GÖRÜNTÜ ALICI-VERİCİSİ TÜRKİYE'DE İLK VE TEK..!

Easy Sync, Konferans ve Eğitim alanında kablosuz görüntü aktarımında yeni bir dönem. -Cihaz,marka,yazılım,işletim sistemi bağımsız -Ağ yapısına ihtiyaç yok -5 Ghz WİFİ transfer -1080px & 720px kalite -Eş zamanlı yayın -20 Metre yayın gücü -%100 Tak çalıştır -250 kullanıcı desteği -Tek tıkla kullanıcı geçişi -2 yıl garanti -3 saat şarj ömrü

Bu haber 11 Mart 2015 Çarşamba tarihinde sisteme eklenmiştir.
EKRAN KARŞISINDA MESLEKİ HASTALIKLARINA SON..!

İşçi Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili olarak 20.06.2012 Tarihinde onaylanan yasa 30.06.2012 Tarihinde Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yeni yasada İşçi Sağlığı devlet güvencesi altına alınırken İşverenlere önemli bir yükümlülük getirdi. İşverenler sadece işçisinin güvenliğinden değil aynı zamanda çalışırken yaşayacağı mesleki hastalıklarından da sorumlu oldu. => HABERİN DEVAMI İÇİN ETÜD BİLGİSAYAR İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Bu haber 11 Mart 2015 Çarşamba tarihinde sisteme eklenmiştir.
TAŞINDIK!!

KUŞTEPE MAHALLESİ BİRACILAR SOKAK NO.30 ŞİŞLİ / İSTANBUL

Bu haber 02 Mayıs 2016 Pazartesi tarihinde sisteme eklenmiştir.